1 czerwca był dniem pełnym uśmiechu, radości i niezapomnianych atrakcji!


1 czerwca był dniem pełnym uśmiechu, radości i niezapomnianych atrakcji!
Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.
W dniach 26–27 maja uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy.
Za nami wyjątkowy Dzień Rodziny – było radośnie, aktywnie i bardzo rodzinnie! Uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w licznych konkurencjach i zabawach na świeżym powietrzu.
29 kwietnia odbył się uroczysty apel upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Obchody Dnia Ziemi były dla naszych uczniów czasem pełnym radości, kreatywności i nauki o tym, jak dbać o naszą planetę. Najmłodsi uczniowie z klas
Pierwszego dnia kwietnia uczniowie pokazali, że kreatywność nie ma granic!
1 kwietnia uczniowie klas pierwszych odwiedzili bibliotekę, gdzie odbyło się uroczyste pasowanie na czytelników.
W naszej szkole zrobiło się dziś wyjątkowo kolorowo – wszystko za sprawą Dnia Koloru!
W dniu 5 marca uczniowie klas 4–8 naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe do Kieleckiego Teatru Tańca na spektakl „Królowa Śniegu”. Wyjazd był doskonałą okazją do
W dniu dzisiejszym uczniowie klasy trzeciej – Joanna Gil i Maciej Brelak – wzięli udział w XXX Gminnym Konkursie Ortograficznym o tytuł „Mistrza Ortografii”, który