Galeria

Rok szkolny 2023/2024

Rok szkolny 2022/2023

Rok szkolny 2021/2022

Rok szkolny 2020/2021

Rok szkolny 2019/2020

Rok szkolny 2018/2019

Rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2017/2018 :)

Zapraszamy do galerii zdjęć z wycieczki do Wrocławia, na której byli uczniowie z klas 4-7 :)

Zapraszamy do galerii zdjęć z Dnia Sportu :)

20 maja 2018 roku w Brzechowie odbył się festyn pt. "Kochamy Cię Polsko". Zapraszamy do galerii :)

Galeria z prelekcji pani policjant, która mówiła na temat przemocy rówieśniczej i jej konsekwencji.

Dziś Pierwszy Dzień Wiosny. W związku z tym wszystkie klasy z naszej szkoły żegnały zimę i przywoływały wiosnę. A robiliśmy to za pomocą różnych zadań. Na początek ozdobiliśmy litery z wyrazu "WIOSNA!". Następnie zadbaliśmy o wystrój naszych sal lekcyjnych. Tak przygotowani na nadejście wiosny poszliśmy spalić Marzannę. Aby wiosna nie miała wątpliwości czy może już nadejść każda klasa przygotowała również układ taneczny zapraszający ją do nas. Na koniec przygotowaliśmy pokaz wiosennej mody, fryzur oraz makijaży. Zabawa była wyśmienita, a za wspaniałe wykonanie zadań każdy uczeń dostał jajko Kinder Niespodziankę :) Zapraszamy do galerii zdjęć :)

W czasie ferii zimowych nasi uczniowie odwiedzili Park Rozrywki "Sky Fly". Zapraszamy do oglądania galerii zdjeć :)

Zapraszamy do galerii zdjęć z zabawy choinkowej, która odbyła się w naszej szkole 10 lutego :)

Wczoraj przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych. Kilka z nich prezentujemy na zdjęciach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi! Naszym uczniom życzymy wspaniałych i niezapomnianych oraz aktywnych ferii zimowych! Pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie i wrócicie do szkoły cali i zdrowi :)

W piątek 19 stycznia świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Oprócz najważniejszych tego dnia Babć i Dziadków gościliśmy również Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce - pana Dariusza Meresińskiego, Proboszcza Parafii Daleszyce - ks. Tadeusza Cudzika, przedstawicielkę Zarządu Stowarzyszenia "Kuźnia Talentów" - panią Monikę Borek, Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Brzechowie - panią Marię Mazur. Zgromadzeni obejrzeli część artystyczną, w której zaprezentowały się wszystkie dzieci z naszej szkoły, następnie goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek. Wszystkim babciom i dziadkom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta! :)

Klasa 3 wspaniale wprowadziła nas w świąteczną atmosferę, odgrywając dziś "nowoczesne" jasełka. Przedstawiona w oryginalny sposób historia narodzenia Jezusa przypadła do gustu wszystkim zgromadzonym dziś w naszej szkole. A byli między innymi: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce - pan Dariusz Meresiński, Radna Miasta i Gminy Daleszyce - pani Teresa Parkita, Prezes Stowarzyszenia "Kuźnia Talentów" - pani Ewa Kwiecień, Skarbnik Stowarzyszenia "Kuźnia Talentów" - pani Monika Borek, Sekretarz Stowarzyszenia "Kuźnia Talentów" - pan Grzegorz Mazur, Przewodnicząca Rady Rodziców - pani Elżbieta Szumska, uczniowie, nauczyciele i rodzice. Po części artystycznej przeczytano fragment Pisma Świętego, po czym tradycyjnie łamano się opłatkiem. Następnie wszyscy przystąpili do wspólnej wigilii. W jej trakcie podziękowano uczniom i ich rodzinom, za wzięcie udziału w rodzinnym konkursie ozdób świątecznych. Wszystkie one przekazane były na kiermasz. Na koniec chętni mogli przystąpić do kolędowego karaoke. Atmosfera była bardzo świąteczna!

Już trzeci raz odbyła się impreza pod nazwą "Nocne Czytanie". Wczoraj punktualnie o godzinie 19.30 w naszej szkole rozpoczęliśmy promowanie czytania. A wszystko to przy pomocy przedstawień znanych i mniej znanych utworów oraz czytaniu na forum przez zaproszonych gości. I tak wszystkim zgromadzonym przeczytali: pan Jan Cedro - Przewodniczący Rady Powiatu, pani Teresa Parkita - Radna Miasta i Gminy Daleszyce, pani Monika Borek (Skarbnik Stowarzyszenia "Kuźnia Talentów") wspólnie z panią Elżbietą Szumską (Przewodnicząca Rady Rodziców) oraz pani Ewa Kwiecień (Prezes Stowarzyszenia "Kuźnia Talentów") wspólnie z panią Anną Wojnowską-Burys (Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzechowie). Również uczniowie zachęcali do czytania. Zrobili to poprzez przedstawienia różnych utworów. Trzeba przyznać, że wszystkie klasy przygotowały się wyśmienicie! Po zakończeniu części artystycznej, zgromadzeni zostali zaproszeni na kolację w postaci pizzy. Następnie rodzice udali się do domów, natomiast uczniowie wraz z nauczycielami pozostali w szkole by spędzić w niej noc :) Oczywiście również przed snem każda klasa czytała w zaciszu swojej sali. Rano wszyscy zadowoleni udali się do domu. Miejmy nadzieję, że skutecznie zachęciliśmy do czytania! :) 

Zapraszamy do galerii zdjęć z Akademii z okazji Święta Niepodległości.

Zapraszamy do galerii ze ślubowania pierwszoklasistów :)

Zapraszamy do galerii zdjęć ze Święta Edukacji Narodowej :)

Zapraszamy do przeglądania galerii z rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018