Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W piątek zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.

Pani dyrektor Anna Wojnowska – Burys przywitała wszystkich przybyłych rodziców, uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły, a chwilę później klasa 1 wprowadziła w nastój wakacyjny. Dzięki wspaniałemu występowi artystycznemu uczniów tej klasy, każdy poczuł się jakby właśnie wyjeżdżał na wczasy… Ale nie tak szybko! Trzeba było jeszcze podsumować cały rok szkolny – rozdać nagrody, świadectwa, rozstrzygnąć konkursy, podziękować uczniom reprezentującym szkolę czy angażującym się w jej życie oraz przypomnieć jak bezpiecznie się bawić podczas wakacji. Oczywiście to wszystko wykonaliśmy i dzięki temu szybko i ochoczo ruszyliśmy cieszyć się wolnym czasem! Naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji :)!