413072102

Wycieczka do Warszawy

W dniach 26–27 maja uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy.

Pierwszego dnia zwiedziliśmy urokliwe Stare Miasto, spacerowaliśmy po pięknym Parku Łazienkowskim, podziwialiśmy pomnik Syrenki Warszawskiej, pomnik Małego Powstańca, Kolumnę Zygmunta, Pałac Prezydencki oraz piękną Wisłę. Odwiedziliśmy również Plac Piłsudskiego, gdzie mieliśmy okazję obserwować uroczystą zmianę warty.

Dużo radości sprawiło uczniom wspólne nocowanie, na które wszyscy z niecierpliwością czekali. Był to czas integracji, wspólnych zabaw, rozmów i budowania pięknych wspomnień. Dodatkowym atutem była przepiękna, słoneczna pogoda, która towarzyszyła nam przez cały wyjazd. 

Drugi dzień spędziliśmy w niezwykle ciekawy sposób w Centrum Nauki Kopernik, gdzie uczniowie mogli poprzez doświadczenia i interaktywne wystawy odkrywać tajemnice nauki. To była doskonała okazja do nauki poprzez zabawę i rozwijania ciekawości świata.

Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, uśmiechu i pięknych wspomnień.