Wycieczka do Centrum Nauki

29 września w ramach projektu unijnego „Rozwijamy kompetencje” dzieci z klas 4-6 pojechały do Podzamcza Chęcińskiego gdzie znajduje się Centrum Nauki Leonardo da Vinci. Nasi uczniowie wyprawę rozpoczęli warsztatami pt. „Jurajskie zagadki archeologiczne, czyli co nieco o dinozaurach”. Jak mówi ich nazwa dowiedzieli się na nich wielu ciekawostek dotyczących życia oraz świata, w którym żyły dinozaury. Na koniec każdy mógł zbudować swój model tego zwierzęcia. Po zajęciach uczniowie rozpoczęli zwiedzanie Centrum Nauki, które jest niezwykłym miejscem. Bardzo wiele ciekawostek, których można się dowiedzieć o organizmie człowieka oraz o świecie a także doświadczyć wielu na własnej skórze „wciągnęło” wszystkich baaaardzo. Aż żal było wychodzić po ponad dwóch godzinach! Jedak nie był to koniec przyjemności dlatego z uśmiechami na twarzy wyprawa udała się do McDonalda. Po napełnieniu brzuchów uczniowie wrócili do Brzechowa. Po uśmiechach i radości naszych podopiecznych wnioskujemy, iż wycieczka się udała!