Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Cały wrzesień trwała w naszej szkole akcja wyboru Samorządu Uczniowskiego. Najpierw uczniowie zgłaszali kandydatów. Następnie odbyła się debata, podczas której dowiedzieliśmy się jakie obietnice wyborcze maja kandydaci, co będą chcieli zrobić dla uczniów i dla szkoły. Kolejnym krokiem było to co najważniejsze czyli tajne głosowanie, w którym okazało się, że potrzebna była druga tura! Wyniki ogłoszono podczas konferencji prasowej Komisji Wyborczej. Ostatnim już krokiem było zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego. W roku szkolnym 2018/2019 prezentuje się on następująco: Przewodnicząca – Jagoda z klasy 7, Zastępca Przewodniczącego – Kacper z klasy 8, Sekretarz – Alan z klasy 6, Skarbnik – Dominika z klasy 7. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz wszystkich uczniów!