Ślubowanie 2018

Nasi pierwszoklasiści udowodnili dziś jak wspaniale potrafią liczyć, czytać a nawet śpiewać w obcym języku. A wszystko po to by udowodnić, że zasługują na miano pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej w Brzechowie. Przekonali oni wszystkich przybyłych na uroczyste Ślubowanie więc pani Dyrektor Anna Wojnowska- Burys pasowała ich na uczniów klasy pierwszej. A przyglądali się temu Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – pan Dariusz Meresiński, Skarbnik Stowarzyszenia „Kuźnia Talentów” prowadzącego Szkołę – pani Monika Borek, Przewodnicząca Rady Rodziców- pani Elżbieta Szumska, rodzice, nauczyciele oraz wszyscy uczniowie. W szeregach klasy pierwszej witamy: Nikolę, Oliwię, Marcela, Filipa, Adama, Bartka, Michała, Szymona i Miłosza. Życzymy Wam samych pięknych i radosnych chwil w naszej szkole!