Przegląd Małych Form Teatralnych w języku angielskim

Przeróżne postaci bajkowe opanowały dziś naszą szkołę! A wszystko to za sprawą XIII Przeglądu Małych Form Teatralnych w języku angielskim.

Aż 8 szkół postanowiło wziąć udział w tej corocznej imprezie organizowanej przez naszą szkołę. Otworzył ją oficjalnie Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – pan Dariusz Meresiński. Poprzez zabawę uczyć się angielskiego postawili z nami uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Sierakowa, którzy przedstawili „The Cracow Dragon”. Również to samo przedstawienie lecz w zupełnie innej scenerii wystawiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Mójczy. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Daleszyc chcieli nam pokazać jak bardzo są szczęśliwi i wystawili „I’m happy today.” Szkoła Podstawowa ze Słopca wystąpiła w przedstawieniu „Goldilocks and three bears”. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niestachowie pokazali nam „The little Red Riding Hood”. To samo przedstawienie lecz we współczesnej wersji było udziałem Szkoły Podstawowej z Marzysza. „The Wizard Oz” pokazali uczniowie Szkoły Podstawowej z Borkowa. Na koniec gospodarze wystąpili w przedstawieniu „The Shoemaker and His Guests”. Wszystkie występy były wspaniałe i niezwykle podobały się publiczności. Dziękujemy za wspólną zabawę i naukę języka. Do zobaczenia za rok!