Nocne czytanie

Przewodnim tematem tegorocznego „Nocnego czytania” w naszej szkole były zwierzęta. Zgromadzeni goście przenieśli się w świat buszu by spotkać różne zwierzęta.

Razem z rodzicami, uczniami, nauczycielami czytali w tym roku: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – pan Dariusz Meresiński, Radna Rady Powiatu w Kielcach – pani Anna Kosmala, Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Daleszycach – pani Alicja Prendota, Radna Rady Miejskiej w Daleszycach – pani Elżbieta Szumska, Sołtys Brzechowa – pani Ilona Kozubek, panie Ewa Kwiecień i Małgorzata Bielecka – reprezentujące Stowarzyszenie „Kuźnia Talentów” oraz Przewodnicząca Rady Rodziców –  pani Aneta Baran.   Wszyscy zaproszeni goście przeczytali dzieciom wiersze o tematyce zwierząt, natomiast najmłodsze dzieci na różne sposoby przedstawiły życie zwierząt. Po części artystycznej przyszedł czas na kolejne ważne tego wieczoru punkty programu – wspólne jedzenie pizzy oraz andrzejkową zabawę taneczną! Oczywiście chyba najważniejsza tej nocy jest możliwość spania w szkole wspólnie z rówieśnikami. Z tej możliwości skorzystała większość naszych uczniów! Tegoroczne „Nocne czytanie” należy zaliczyć do niezwykle udanych!