Jasełka i Wigilia

Klasa 3 wspaniale wprowadziła nas w świąteczną atmosferę, odgrywając „nowoczesne” jasełka.

Przedstawiona w oryginalny sposób historia narodzenia Jezusa przypadła do gustu wszystkim zgromadzonym w naszej szkole. A byli między innymi: Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – pan Dariusz Meresiński, Radna Miasta i Gminy Daleszyce – pani Teresa Parkita, Prezes Stowarzyszenia „Kuźnia Talentów” – pani Ewa Kwiecień, Skarbnik Stowarzyszenia „Kuźnia Talentów” – pani Monika Borek, Sekretarz Stowarzyszenia „Kuźnia Talentów” – pan Grzegorz Mazur, Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Elżbieta Szumska, uczniowie, nauczyciele i rodzice. Po części artystycznej przeczytano fragment Pisma Świętego, po czym tradycyjnie łamano się opłatkiem. Następnie wszyscy przystąpili do wspólnej wigilii. W jej trakcie podziękowano uczniom i ich rodzinom, za wzięcie udziału w rodzinnym konkursie ozdób świątecznych. Wszystkie one przekazane były na kiermasz. Na koniec chętni mogli przystąpić do kolędowego karaoke. Atmosfera była bardzo świąteczna!