Jasełka i Wigilia

Przepiękne Jasełka w wykonaniu uczniów klasy trzeciej i piątej były najważniejszym punktem szkolnej Wigilii, która odbyła się dziś u nas w szkole.

Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Dariusz Meresiński- Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce, ksiadz Tadeusz Cudzik- Proboszcz Parafii Daleszyce, pani Elżbieta Szumska- Radna Miasta i Gminy Daleszyce, pani Ewa Kwiecień- Prezes Stowarzyszenia „Kuźnia Talentów”, pani Monika Borek- Skarbnik Stowarzyszenia „Kuźnia Talentow”, pani Aneta Baran- Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Maria Mazur- Przewodnicząca Koła Gospodyń z Brzechowa, nauczyciele, rodzice oraz oczywiście uczniowie. Po wspaniałej części artystycznej odbyła się tradycyjna Wigilia z dzieleniem się opłatkiem, czytaniem Pisma Świętego oraz wspólnym posiłkiem. Był to cudowny, świąteczny czas spędzony wspólnie.