413072102

Dzień sportu z okazji Dnia Dziecka

Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie klas 1-3 rozegrali turniej w piłkę ręczną, w którym nie była prowadzona klasyfikacja. Każdy z uczestników został nagrodzony medalem za bardzo dobrą grę. 

Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w I Turnieju o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzechowie. Przez całe rozgrywki było bardzo dużo pozytywnych emocji, ambicji i starań. Ostatecznie puchar w kategorii dziewcząt powędrował do drużyny o ciekawej nazwie „Habibi”, drugie miejsce przypadło ekipie „Okpa”, natomiast trzecie powędrowało do „Pomarańczy”. 

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna pod nazwą „Trójki”. Drugie miejsce wywalczyły „Burgery FC”, natomiast trzecie przypadło ekipie „GKS”. 

Przez cały czas trwania turniejów uczniowie mogli zagrać również w badmintona, zbijaka, ringo, siatkówkę czy unihokeja. 

O poczęstunek dla naszych dzieci zadbały mamy – Pani Aneta, Pani Marta, Pani Agata, Pani Sylwia i Pani Ilona. Bardzo dziękujemy, było pysznie! 

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiego, który ufundował medale na turniej piłki ręcznej oraz piłki nożnej. 

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom samych radosnych dni, uśmiechu oraz spełnienia marzeń.