Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie klas 1-3 rozegrali turniej w piłkę ręczną, w którym nie była prowadzona klasyfikacja. Każdy z uczestników został nagrodzony medalem za bardzo dobrą grę.
Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w I Turnieju o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzechowie. Przez całe rozgrywki było bardzo dużo pozytywnych emocji, ambicji i starań. Ostatecznie puchar w kategorii dziewcząt powędrował do drużyny o ciekawej nazwie „Habibi”, drugie miejsce przypadło ekipie „Okpa”, natomiast trzecie powędrowało do „Pomarańczy”.
W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna pod nazwą „Trójki”. Drugie miejsce wywalczyły „Burgery FC”, natomiast trzecie przypadło ekipie „GKS”.
Przez cały czas trwania turniejów uczniowie mogli zagrać również w badmintona, zbijaka, ringo, siatkówkę czy unihokeja.
O poczęstunek dla naszych dzieci zadbały mamy – Pani Aneta, Pani Marta, Pani Agata, Pani Sylwia i Pani Ilona. Bardzo dziękujemy, było pysznie!
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiego, który ufundował medale na turniej piłki ręcznej oraz piłki nożnej.
Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom samych radosnych dni, uśmiechu oraz spełnienia marzeń.
