Za nami wyjątkowy Dzień Rodziny – było radośnie, aktywnie i bardzo rodzinnie! Uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w licznych konkurencjach i zabawach na świeżym powietrzu. Dopisała nie tylko frekwencja, ale także piękna pogoda, która sprzyjała wspólnej integracji i dobrej zabawie. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce – pan Dariusz Meresiński. Wraz z panią dyrektor Anną Wojnowską-Burys serdecznie powitał wszystkich uczestników, podkreślając ogromną rolę rodziny w życiu każdego człowieka oraz życząc wszystkim wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych chwil.
Przygotowane konkurencje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i dostarczyły uczestnikom mnóstwo emocji oraz śmiechu.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz organizatorom za wspólnie spędzony czas, uśmiech i fantastyczną atmosferę. Takie chwile pokazują, jak ważna jest wspólnota i bycie razem.
Do zobaczenia za rok!
