Dzień Babci i Dziadka

Dziś w naszej szkole świętowaliśmy dzień ukochanych babć i dziadków. Z tej okazji przepięknymi występami artystycznymi popisały się dzieci z przedszkola i zerówki oraz uczniowie klas 1, 2 i 3. A wszystko to przed najważniejszymi tego dnia – babciami i dziadkami. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce – Pana Dariusza Meresińskiego, Prezes Stowarzyszenia „Kuźnia Talentów” – Pani Ewy Kwiecień, Radnej Miasta i Gminy Daleszyce – Pani Elżbiety Szumskiej, Sołtys Brzechowa – Pani Ilony Kozubek, Przewodniczącej Rady Rodziców – Pani Anety Baran oraz Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich z Brzechowa – Pani Marii Mazur.
Po wspaniałych występach artystycznych wszyscy zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek, wspólne rozmowy i świętowanie swojego dnia.
Babciu! Dziadku! Kochamy Was i dziękujemy, że jesteście!