W dniach 26–27 maja uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy.


W dniach 26–27 maja uczniowie klas 4–8 uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy.
Za nami wyjątkowy Dzień Rodziny – było radośnie, aktywnie i bardzo rodzinnie! Uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w licznych konkurencjach i zabawach na świeżym powietrzu.
29 kwietnia odbył się uroczysty apel upamiętniający rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.